Het Amersfoortsch Golfgenootschap

Uitslagen

Tussentijds klassement Stableford na Speeldag 2

 

1.

HLG accountants en adviseurs

Harry Geerts

23

2.

Clairfort Advocaten

Mathijs van Logten

23

3.

HJW Promotions

Harm Woerdman

23

4.

Handelsbanken

Jeroen Ammerdorffer

21

5.

Flexvak

Ton Eijbergen

18

6.

Intens Reclame & Marketing

Ad Guldemeester

18

7.

Patrick Siemons Fotografie

Patrick Siemons

17

8.

Comma Vastgoed

Maarten Stalenhoef

17

9.

One Man Investments

Henk Bredewoud

16

10.

Drukkerij de Gans

Ton de Gans

14

11.

Kruithof Makelaardij

Margaret Kruithof

11

12.

Circle Partners

Eric Kuyl   

11

13.

JK Equipment

Erwin Vriens

11

14.

Qien

Ronald Peet

10

 

 

 

 

Uitslagen

 

1e Speeldag, Moyland te Duitsland

1.

Flexvak

Ton Eijbergen

31

2.

Handelsbanken

Jeroen Ammerdorffer

31

3.

HLG accountants en adviseurs

Harry Geerts

30

4.

One Man Investments

Henk Bredewoud

29

5.

Intens Reclame & Marketing

Ad Guldemeester

29

6.

Clairfort Advocaten

Mathijs van Logten

29

7.

HJW Promotions

Harm Woerdman

28

8.

Drukkerij de Gans

Ton de Gans

26

9.

Comma Vastgoed

Maarten Stalenhoef

25

10.

Patrick Siemons Fotografie

Patrick Siemons

23

11.

Circle Partners

Eric Kuyl   

19

12.

JK Equipment

Erwin Vriens

18

13.

Kruithof Makelaardij

Margaret Kruithof

16

14.

Qien

Ronald Peet

0

 

 

Dagwinnaar

Ton Eijbergen

 

 

 

 

 

 

Longest Heren

Harm Woerdman

 

 

Longest Dames

Margaret Kruithof

 

 

Neary

Harm Woerdman

 

 

Sneary

Miroushka Geerts

 

 

 

 

2e Speeldag, Almeerderhout

1.

HJW Promotions

Harm Woerdman

35

2.

HLG accountants en adviseurs

Harry Geerts

33

3.

Clairfort Advocaten

Mathijs van Logten

33

4.

Patrick Siemons Fotografie

Patrick Siemons

32

5.

Comma Vastgoed

Maarten Stalenhoef

31

6.

Handelsbanken

Jeroen Ammerdorffer

29

7.

Intens Reclame & Marketing

Ad Guldemeester

27

8.

Kruithof Makelaardij

Margaret Kruithof

24

9.

JK Equipment

Erwin Vriens

24

10.

Drukkerij de Gans

Ton de Gans

22

11.

Flexvak

Ton Eijbergen

17

12.

One Man Investments

Henk Bredewoud

0

13.

Circle Partners

Eric Kuyl   

0

14.

Qien

Ronald Peet

0

 

 

 

 

 

Dagwinnaar

Ton Eijbergen

 

 

 

 

 

 

Longest Heren

Harm Woerdman

 

 

Longest Dames

Margaret Kruithof

 

 

Neary

Harm Woerdman

 

 

Sneary

Miroushka Geerts